Ziņas

Uzņēmējdarbība

“Aloja Starkelsen” plāno jaunu noliktavas ēku un teritorijas labiekārtošanu

Kartupeļu cietes ražotājs SIA “Aloja Starkelsen” plāno ieguldīt 600 000 eiro gatavās produkcijas un izejvielu noliktavas jaunbūvē un teritorijas labiekārtošanā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā. Investīciju projekts paredz jaunas noliktavas būvniecību “Aloja Starkelsen” teritorijā Joglas ielā 2, Ungurpilī, Alojas novadā. Plānots izbūvēt noliktavas ēku ar tehnoloģisko gaiteni, kas savieno to ar blakus esošo noliktavu, kā arī izbūvēt savienojošo koridoru – nojumi un veikt teritorijas labiekārtošanas darbus. Būvdarbi neskar blakus esošās noliktavas konstrukcijas.

Investīciju projektu plānots realizēt līdz 2018.gada 31.maijam.

Pretendenti konkursam var pieteikties līdz 16.oktobrim.

Iepirkums tiek īstenots projekta “SIA “Aloja Starkelsen” pārstrādes infrastruktūras attīstība” ietvaros un tā realizācijai ir piešķirts līdzfinansējums Eiropas Lauku fonda lauksaimniecības attīstībai (ELFLA) pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”.

Vērts norādīt, ka “Aloja-Starkelsen” finanšu gadā, kas ilga no 2015.gada 1.septembra līdz 2016.gada 31.augustam, strādāja ar 7,621 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 16,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa palielinājās par 20,8% – līdz 287 850 eiro. Kompānijas pagājušā finanšu gada rezultāti vēl nav publiskoti.

“Aloja-Starkelsen” pamatkapitāls ir 259 131 eiro. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir pieder Zviedrijas kompānija “Sveriges Starkelseproducenter, forening” (97,93%).