Ziņas

Uzņēmējdarbība

Alojā notiks seminārs par atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbībai

Valmiera, 16.sept., LETA. Šodien no plkst.12 līdz 15.30 Alojas Kultūras nama Mazajā zālē notiks seminārs par atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbībai, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Semināru aicināti apmeklēt gan pašreizējie, gan topošie uzņēmēji. Tajā būs iespēja uzzināt par aktuālajiem atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbībai dažādās darbības nozarēs. Semināra apmeklētāji iegūs informāciju par Alojas novada domes rīkoto konkursu uzņēmējdarbības sākšanai novadā. Būs iespēja uzzināt, kādu profesiju darbinieki šobrīd un tuvākajos piecos gados būs nepieciešami Alojas u.c. novadu uzņēmumos, iegūt informāciju par brīvajām prakses vietām uzņēmumos, par kļūdām, kas tiek pieļautas, sagatavojot biznesa plānu, kā arī noskaidrot, kādi ir naudas plūsmas plānošanas principi.

Seminārā piedalīsies pārstāvji no Lauku atbalsta dienesta (LAD), AS “Attīstības finanšu institūcija “Altum”” un Alojas novada domes.

Dalībniekiem vēlama pieteikšanās, zvanot Baibai Birzgalei, Alojas novada domes komercdarbības speciālistei, pa tālruni 25749131 vai rakstot e-pastu uz adresi “baiba.birzgale@aloja.lv”.