Ziņas

Kriminālziņas

Alkohola koplietošanas laikā vīrietis guvis miesas bojājumus

Vakar īsi pirms pusdienlaika Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka kādā īpašumā Limbažu novadā kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietis ir guvis miesas bojājumus – durtu brūci krūtīs. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Limbažu iecirkņa amatpersonas par notikušo sāka kriminālprocesu un uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja vīrieti.

Notikuma vietā konstatēts, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā vīrietim izcēlies konflikts ar paziņu, kas beidzies ar miesas bojājumu nodarīšanu, iedurot ar nazi krūtīs. 1979.gadā dzimušais vīrietis ar gūtajiem miesas bojājumiem nogādāts medicīnas iestādē.

Uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēts 1969.gadā dzimis vīrietis, kurš iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem noziegumiem. Jāpiebilst, ka abas personas atradās pamatīgā alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo Limbažu policijā sākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību, izmeklēšana turpinās.