Ziņas

Sabiedrība

Akcijā “Cilvēks cilvēkam” piedalīsies drifta autosportists

Valsts probācijas dienesta (VPD) akcijā “Cilvēks cilvēkam” Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem šodien piedalīsies drifta autosportists Regnārs Mozga-Kļaviņš

Akciju VPD rīko divreiz gadā, un akcijas norisē vasarā tiek iekļautas vairākas sportiskas aktivitātes, kurās piedalās gan jaunieši, gan VPD darbinieki, gan brīvprātīgie. Lai veicinātu jauniešu virzību uz savu mēŗķu sasniegšanu, akcijas laikā VPD cenšas jauniešiem piedāvāt saturisku un pēc iespējas plašāku jomu klāstu aptverošu programmu.

Kopš 2014.gada akcijas rīkošanā VPD piesaista arī sabiedrībā pazīstamus jauniešus interesējošu jomu pārstāvjus. Ņemot vērā jauniešu lielo interesi par automašīnām un autosportu, šoreiz dalībai akcijā ir uzaicināts Latvijas drifta kausa pilots Regnārs Mozga-Kļaviņš.

Akcijas mērķis ir popularizēt saturīga, izglītojoša brīvā laika pavadīšanu notiesāto jauniešu vidū, motivējot jauniešus pozitīvām pārmaiņām, palīdzot uzlabot viņu savstarpējās komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī vienkārši radīt pozitīvas emocijas, esot kopā un produktīvi pavadot laiku. Daloties ar savām zināšanām, pieredzi, darba ieguldījumu, mēs varam veidot labāku sabiedrību.