Ziņas

Uzņēmējdarbība

“AJM Wood” paredz produkta ražošanas rentabilitātes pieaugumu

Jaunpiebalgas novadā reģistrētā skaidu brikešu ražotāja un eksportētāja SIA “AJM Wood” paredz produkta ražošanas rentabilitātes pieaugumu, ko radījusi nozares stabilitāte un iepriekšējos gados iemantotā patērētāju uzticība produkcijai, liecina informācija uzņēmuma vadības ziņojumā par 2015.gadu.

SIA “AJM Wood” pamatdarbības veids ir skaidu brikešu ražošana un eksports, mēbeļu sagatavju ražošana un realizācija. Sabiedrības 2015.gada neto apgrozījuma lielāko daļu (81,9%) veidoja ieņēmumi no mēbeļu sagatavju ražošanas un realizācijas, kā arī no kokapstrādes pakalpojumiem. SIA “AJM Wood” tehnoloģijas nodrošina bezatlikuma ražošanu – zāģmateriālu atlikumi tiek pārstrādāti, nodrošinot brikešu ražošanu.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, SIA “AJM Wood” aizvadīto gadu noslēgusi ar 3 575 381 eiro lielu apgrozījumu, kas, salīdzinot ar 2014.gadu, palielinājies par 5%. Četrkāršojusies ir uzņēmuma peļņa – ja 2014.gadā tā bijusi 20 433 eiro, pērn sasniegusi 87 884 eiro. Uzņēmums nodarbinājis 61 cilvēku, kas ir par septiņiem mazāk nekā gadu iepriekš.

2015.gada peļņu SIA “AJM Wood” nolēmusi novirzīt sabiedrības attīstībai.

SIA “AJM Wood” reģistrēta 2003.gadā. Uzņēmuma īpašnieks ir Jānis Misiņš.