Ziņas

Sabiedrība

Aizvadītajās brīvdienās Vidzemē saņemti 12 izsaukumi

Aizvadītajās diennaktīs, no 17. augusta plkst. 6.30 līdz 20. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 12 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Amatas novada Drabešu pagastā dega sausā zāle 100m² platībā, Abula ielā Valmierā dega atkritumi un riepas 2m² platībā, Alūksnes novada Mārkalnes pagastā traktora piekabē dega siena ruļļi 45m² platībā, Valkas novada Vijciema pagastā dega labības kombains 4m² platībā, Līgatnes novada Līgatnes pagastā dega nolūzuši koki 10m² platībā, Rīgas ielā Raunā dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,2m² platībā, bet Miera ielā Strenčos dega sausā zāle 2m² platībā.

Piektdien ap plkst. 15.30 saņemts izsaukums uz Jēkabpils šoseju Varakļānos, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Gulbenes novada Tirzas pagastā, kur sabiedriskā ēkā atrodas iršu pūznis un tas apdraud cilvēkus. Ugunsdzēsēji glābēji iršu pūzni likvidēja.