Ziņas

Sabiedrība

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsējiem glābējiem Vidzemē astoņi izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 15.oktobra plkst. 6.30 līdz 16.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 14.03 tika saņemts izsaukums uz Rīgas ielu Limbažos, kur dega vieglā automašīna 1m² platībā. Plkst. 14.52 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 14.08 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Jaungulbenes pagastu, kur dega vienstāva koka neapdzīvota ēka 60m² platībā. Plkst. 17.57 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 18.41 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Amatas novada Drabešu pagastu, kur dega vienstāva koka darbnīca 150m² platībā. Plkst. 20.39 ugunsgrēks tika likvidēts.

Šonakt plkst. 00.12 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Varakļānu novada Murmastienes pagastu, kur dega vienstāva dzīvojamā māja 60m² platībā. Plkst. 4.41 ugunsgrēks tika likvidēts.

Nevienā no ēkām, kur aizvadītajā diennaktī bija nepieciešama ugunsdzēsēju glābēju palīdzība, dūmu detektors nebija uzstādīts.

Aizvadītajā diennaktī VUGD palīdzība bija nepieciešama arī Pārgaujas novada Straupes pagastā, kur ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu pēc ceļu satiksmes negadījuma.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 39 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet četri izsaukumi bija maldinājumi.