Ziņas

Kriminālziņas

Aizvadītajā diennaktī: 61 gadījums, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā

Ilustratīvs attēlsFoto: Marta Martinsone - Kaša

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 61 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 5 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 10 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 16 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījums. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par diviem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi vadītāji. Noformēti 91 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 28 bija par ātruma pārsniegšanu.

13.februārī, saņemta informācija, ka laika posmā no pulksten 09:00 līdz pulksten 12:00 Valmierā, Brīvības ielā, saplosīti un nokosti 19 truši. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

13.februārī, pulksten 08:20 Amatas novadā, Drabešu pagastā, Billē, autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene) 77 kilometrā, 1975.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, iebrauca pretējā braukšanas joslā, izraisot sadursmi ar 1960.gadā dzimušā vīrieša vadīto traktoru. Ceļu satiksmes negadījumā cieta abu transportlīdzekļu vadītāji, kuri nogādāti tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.