Ziņas

Sports

Aizvadīta otrā kārta

Šautriņu metēji Cēsīs un Vecpiebalgā aizvadījuši savu čempionātu otrās kārtas

sacensības.

Cēsīs šis posms iezīmējās ar jaunu sākumu, proti, sacensības notika jaunajā mājvietā – klubā ”Aroma”. Uz sacensībām ieradās 24 dartisti no Cēsīm, Vecpiebalgas, Smiltenes, Mālpils, Gulbenes un Priekuļiem. Jau rakstīts, ka šajā sezonā dāmas startē kopā ar kungiem, tiesa, viņām ir zināmas priekšrocības. Vispirms notika cīņas apakšgrupās, kam sekoja izslēgšanas turnīrs, kurā iekļuva arī divas dāmas – Avelīna Lāce

un Ņina Butāne, kurai šīs bija atgriešanās sacensības. Gandarījuma turnīrā uzvarēja Kristīne Kuzmane no Vecpiebalgas.

Izslēgšanas spēlē mājnieki parādīja īpašu viesmīlību, ļaujot viesiem ieņemt vietas labāko trijniekā. Par 2.posma uzvarētāju kļuva vecpiebaldzēns Oskars Kuzmans, kurš pusfinālā ar 3:1 pārspēja novadnieku Gati Brūveri, bet finālā vēl pārliecinošāk ar 4:0 sausā atstāja smiltenieti Oskaru Drauli, kurš pusfinālā ar 3:1 pieveica savu novadnieku Gunti Kalīti. Spēlē par 3. vietu uzvarēja G. Brūveris. Godalgoto vietu ieguvēji balvas saņēma no “Veselības laboratorijas”. Labākais no Cēsu kluba bija Imants Nikolajevs, kuram 5.vieta.

Atsevišķi vērtējot dāmas, trīs labākās šoreiz –

A. Lāce, Ņ. Butāne un K. Kuzmane, saņemot dāvanu kartes no Cēsu skaistumkopšanas salona “Babe”.

Pēc diviem posmiem vadībā ir I. Nikolajevs

– 56 punkti, viņam seko – O. Kuzmans – 55,

Jānis Bačkins – 52, Jānis Ieviņš – 49, G. Brūveris – 48, A. Lāce – 46.

Mainīta norises vieta bija arī Vecpiebalgas darts kluba čempionāta otrā posma sacensībām, kas šoreiz notika Vecpiebalgas kultūras namā. Uz sacensībām ieradās sešas dāmas un 24 kungi.

Dāmas vispirms aizvadīja turnīru divās apakšgrupās, kur noskaidroja vietu kārtību cīņai par galīgo vietu sadali. Rezultātā uzvarētājas tituls Zeltītei Stradei no Smiltenes, bet nākamās divas vietas mājniecēm – A. Lācei un K. Kuzmanei. Arī kopvērtējumā līdere ir Z. Strade ar 16 punktiem, par trim atpaliek K. Kuzmane un A. Lāce

Arī kungi vispirms cīnījās apakšgrupās, lai pēc tam jau turpinātu cīkstēšanos par posma uzvarētāja titulu. Gandarījuma turnīrā labākais bija O. Kuzmans.

Vecpiebaldzēni izrādījās viesmīlīgi, ļaujot godalgotās vietas izcīnīt viesiem. Vīru turnīrā uzvarēja smiltenietis Gatis Lancers, otrajā vietā Cēsu kluba pārstāvis Jānis Muižnieks, trešajā – smiltenietis Guntis Kalītis.

Pēc diviem posmiem

līderis ar 23 punktiem ir J. Muižnieks. Ivo Liedkalniņam un G. Kalītim ir 18,5 punkti, turpat arī O. Draulis ar 17,5 punktiem, Gunārs Zommers ar 16,5 un Jānis Bačkins, kuram 16 punkti.

Jānis Gabrāns