Ziņas

Kriminālziņas

Aizturēts vīrietis par vairāku automašīnu bojāšanu Limbažos

Aizvadītajā nedēļas nogalē Limbažos reģistrēti vairāki gadījumi par automašīnu bojāšanu daudzdzīvokļu māju pagalmos. Uz karstām pēdām aizturēta iespējami vainīgā persona.

Veicot izmeklēšanu, uz karstām pēdām tika aizturēts kāds 1983.gadā dzimis vīrietis. Būdams alkohola reibumā un huligānisku tieksmju vadīts, vīrietis sabojāja sešas automašīnas, izsitot vējstiklus un sānu logus. Tāpat konstatēts, ka vīrietis iekļuvis vairākās automašīnās un nozadzis dažādas mantas.

Pašlaik policija turpina izmeklēšanu, tiek skaidroti precīzi notikumu apstākļi. Aizturētajam vīrietim tiesa piemēroja ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli.

Saistībā ar notikušo pret vīrieti uzsākti vairāki kriminālprocesi. Atgādinām, ka pēc Krimināllikuma 185.panta par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Savukārt pēc Krimināllikuma 175.panta par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.