Ziņas

Kriminālziņas

Aiznes trīs durvis

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 64 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 25 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu ( reģistrēta informācija par 11 zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti 4 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par septiņiem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un septiņiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Notikuši pieci ceļu satiksmes negadījumi, negadījumos nav cietuši cilvēki.

Reģistrēts viens gadījums, kad autovadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu administratīvo sodu saņēmuši 23 vadītāji. Par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem sastādīti 70 protokoli.

26.maijā saņemta informācija par diviem velosipēdu zādzības gadījumiem. Vakar pēc plkst.8 no rīta, Alūksnes novada Zeltiņu pagastā, Tērcēs, konstatēts, ka no mājas kāpņu telpas nozagts bērnu velosipēds, savukārt Valmierā, Ausekļa ielā, pēc plkst.5 no rīta konstatēts, ka no pagalma nozagts nepieslēgts melnas krāsas velosipēds “KTM Life Sprint Sport”. Policija noskaidro zādzību apstākļus un atgādina ievērot drošības pasākumus, atstājot savu velosipēdu. Nekādā gadījumā velosipēdu nevajag atstāt bez uzraudzības, nepieslēdzot to.

26.maijā saņemta informācija, ka naktī uz 25.maiju Vecpiebalgas novada Inešu pagastā iekļūts kādā dzīvojamā mājā un nozagtas trīs durvis. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

27.maijā pēc pulksten 3 saņemta informācija par avarējušu automašīnu “Audi 80” Valkā, Rīgas ielā. Automašīna pagaidām nenoskaidrotu iemeslu rezultātā nobraukusi no ceļa braucamās daļas un ietriekusies stabā. Policija noskaidro negadījuma apstākļus un automašīnas vadītāju.

26.maijā saņemta informācija par iespējamu patvaļīgu augošu koku ciršanas faktu Alūksnes novada Alsviķu pagastā. Konstatēts, ka patvaļīgi nocirsti 22 augoši koki. Policijā par šo faktu sākts kriminālprocess.

26.maijā ap pulksten 16 Madonā, Veidenbauma ielā, pieķerts iereibis automašīnas “Opel Astra Caravan” vadītājs. 1969.gadā dzimušais vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies 1,2 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

26.maijā pulksten 11.35 Kocēnu novada Kocēnu pagastā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža 67.kilometrā, 1990.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Renault Kangoo”, neizvēlējās ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, noslīdēja no ceļa braucamās daļas un ietriecās ceļa norobežojošā barjerā, to bojājot. Negadījumā nav cietušo.

Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore

Sagatavojusi Anda Dzenža