Ziņas

Kriminālziņas

Aizmirst, mēģina sabojāt, nozāģē

Aizvadītajās diennaktīs Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 42 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 16 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par piecām zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēti pieci mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi).

Reģistrēta informācija par pieciem nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un pieciem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Aizvadītajās diennaktīs nav notikuši ceļu satiksmes negadījumi. Nav reģistrēti gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 46 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 103 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Vairāk par reģistrētajiem notikumiem informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

2.martā ap pulksten 18 Pārgaujas novada Straupes pagastā, degvielas uzpildes stacijā, pagaidām nenoskaidrota persona ar automašīnu Hyndai Santa Fe uzpildīja degvielu un aizbrauca, par to nesamaksājot. Nodarīti vairāk nekā 50 eiro lieli materiālie zaudējumi. Policija noskaidro personu.

2.martā saņemta informācija, ka Cēsu novada Vaives pagastā pagaidām nenoskaidrotas personas mēģinājušas bojāt koka laivu, iespējams, to dedzinot. Policijā par šo faktu sākts kriminālprocess.

2.martā pēc pulksten 19 Valkā, Rīgas ielas un Zvaigžņu ielas krustojumā, uz soliņa gulēja kāds vīrietis. Noskaidrots, ka 1952.gadā dzimušais vīrietis atradies stiprā alkohola reibumā un, lai nenodarītu kaitējumu pats savai drošībai un veselībai, viņš nogādāts valkas iecirknī atskurbšanai.

1.martā ap pulksten 15 Naukšēnu novada Ķoņu pagastā konstatēts, ka kādai ēkai atlauztas ārdurvis un no telpām nozagtas trīs durvis un sabojātas sienas, griesti, tualetes pods, kā arī izsisti stikli. Policijā par šo faktu sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

1.martā Gulbenē, Rīgas ielā, konstatēts, ka no stāvlaukuma nozagts zaļas krāsas mopēds Delta. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

1.martā ap pulksten 19 Beverīnas novada Kauguru pagastā, autoceļa Valmiera – Cēsīs – Drabeši 9.kilometrā, 1991.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Citroen, uzbrauca uz ceļa braucamās daļas izskrējušam meža dzīvniekam. Dzīvnieks sitiena rezultātā uztriecās pretim braucošajai automašīnai Jeep, kuru vadīja 1960.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā traumas guva automašīnas Jeep vadītājs un pasažieris – 1986.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā.

1.martā ap pulksten 21 Salacgrīvas novada Liepupes pagastā, uz autoceļa Rīga – Baltezers – Igaunijas robeža, vieglās automašīnas un kravas automašīnas sadursmē bojā gāja 1959.gadā dzimis vīrietis. Sākotnējā informācija liecina, ka 1959.gadā dzimušais vīrietis, vadot automašīnu Hyndai, nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošajai automašīnai DAF, kuru vadīja 1982.gadā dzimis vīrietis, kā rezultātā notika sadursme. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

1.martā ap pulksten 15:40, Valmierā, Zvejnieku ielā, pagaidām nenoskaidrots vīrietis ar nenoskaidrotu automašīnu iebraucis kādas dzīvojamās ēkas sienā, to bojājot, un aizbraucis no notikuma vietas, neziņojot policijai. Policija noskaidro notikušā apstākļus un iesaistīto automašīnu.

1.martā pēc pulksten 13:00 Gulbenes novada Stāmerienas pagastā, Stāmerienā, kādas sievietes suns sakodis citai sievietei piederošu suni. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

1.martā ap pulksten 15 Amatas novada Drabešu pagastā konstatēts, ka nozāģēti 10 m3 augošu koku, kā arī sabojāta ceļa barjera. Policijā par šo faktu sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

1.martā pēc pulksten 20 Madonā, Avotu ielā, pieķerts iereibis automašīnas VW vadītājs. 1993.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 1,44 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.