Ziņas

Kriminālziņas

Aizdomās par sirmgalves aplaupīšanu, aizturēts vairākkārt tiesāts vīrietis

Vakar, 22.februārī, Valkas policija aizdomās par kādas 79 gadus vecas sievietes aplaupīšanu Smiltenē aizturējusi iepriekš vairākkārt tiesātu un nesen no ieslodzījuma vietas atbrīvojušos 31 gadu vecu vīrieti.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse informē, ka svētdienas, 21.februāra, vakarā policijā tika saņemta informācija, ka Smiltenē, iepretim Kultūras namam kāda nenoskaidrota persona uzbrukusi 1936.gadā dzimušai sievietei un nolaupīja maisiņu ar pārtikas precēm, kā arī somu, kurā atradās nauda un citas personīgās mantas.

Par laupīšanu sākts kriminālprocess un izmeklēšanas darbību laikā policija noskaidroja iespējamo aizdomās turamo un jau nākamajā dienā aizturēja, un nogādāja policijas iecirknī. Aizdomās turamais 1984.gadā dzimušais vīrietis vairākkārt tiesāts par dažādiem likumpārkāpumiem, kas izdarīti dažādās Latvijas pilsētās, un no ieslodzījuma vietas atbrīvojies salīdzinoši nesen – aizvadītā gada nogalē.

Par šo noziedzīgo nodarījumu vīrietim var draudēt brīvības atņemšana līdz pat pieciem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trīs gadiem.

S.Virse norāda, ka policija turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu aizdomās turamās personas saistību ar citiem līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem.