Ziņas

Kriminālziņas

Aizdomās par malumedniecību policija aizturējusi vīrieti

Otrdien, 25.janvārī, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas, veiksmīgi sadarbojoties ar Valsts meža dienestu, Limbažu novadā meža masīvā aizturēja vīrieti ar nereģistrētu šaujamieroci. Policijā sākts kriminālprocess.

25. janvārī pulksten 21.10 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar Valsts meža dienesta darbiniekiem aizdomās par nelikumīgām medībām un medību ieroču izmantošanu bez attiecīgās atļaujas Limbažu novadā, Pāles pagastā aizturēja kādu vīrieti.

Vīrieša dzīvesvietā veikta kratīšana, kuras laikā izņēma nereģistrētus šaujamierocim līdzīgus priekšmetus, kā arī munīciju. Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 233. panta otrās daļas par šaujamieroča un šaujamieroča munīcijas iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu un pārvadāšanu bez attiecīgas atļaujas.

Valsts policija uzsver, ka ir svarīgi nebūt vienaldzīgiem un nekavējoties ziņot policijai gadījumos, kad pamanīti likumpārkāpumi medību laikā un apdraudēta mednieku un citu līdzcilvēku drošība. Tāpat par jebkuru informāciju, kas var palīdzēt atklāt medību nelikumīgu norisi, ikviens aicināts ziņot policijai, zvanot pa tālruni 110.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.