Ziņas

Kriminālziņas

Aizdomās par kredītu izkrāpšanu aizturēta iepriekš meklēšanā izsludināta persona

Aizdomās par ātro kredītu izkrāpšanu aizturēts kāds jau iepriekš policijas redzeslokā nonācis un meklēšanā izsludināts 1982.gadā dzimis vīrietis.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse, 18.janvāra naktī Alūksnes policijā tika saņemts zvans, ka Apē nozagta automašīna “Mercedes Benz”. Ierodoties notikuma vietā un pārbaudot sniegto informāciju, policija noskaidroja, ka automašīna pieder zvanītāja tēvam, kurš automašīnu bija novietojis citā vietā, un tā nav nozagta.

Interesantākos faktus policija atklāja, skaidrojot zvanītāja identitāti. Vīrietis, informējot par zādzību, nosauca nevis savus, bet neeksistējošas personas datus. Taču jau pēc neilga brīža zvanītāja identitāte tika noskaidrota un arī tas, ka 1982.gadā dzimušais vīrietis ir izsludināts meklēšanā. Šis fakts, visticamāk, arī bija iemesls citas personas datu nosaukšanai. Vīrieti meklēšanā izsludinājuši Madonas policisti aizdomās par ātro kredītu izkrāpšanu 2013.gada maijā, kad viņš nelikumīgi uz kādas sievietes vārda noformējis vairāk nekā 700 eiro lielu kredītu.

Alūksnes policija vīrieti aizturēja un nodeva Madonas kolēģiem.

LETA