Ziņas

Sabiedrība

Aizdegas šķūnis ar gāzes baloniem

Aizvadītajā diennaktī, no 13.septembra plkst. 6.30 līdz 14.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums, tā informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 0.28 tika saņemts izsaukums uz Kocēnu novada Vaidavas pagastu, kur dega škūnis 80 m² platībā, kurā atradās vairāki gāzes baloni. Ierodoties notikuma vietā šķūnis dega ar atklātu liesmu, eksplodēja divi gāzes baloni. Ugunsgrēkā cietušo nav. Plkst. 3.21 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vēl aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Ērgļu novada Ērgļu pagastā, kur uz ceļa brauktuves bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji nolūzušo koku novāca un brauktuve tika atbrīvota.

Kopumā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 41 izsaukumu – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 28 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.