Ziņas

Kriminālziņas

Aizdedzina citam piederošu automašīnu

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē, ka aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 81 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu precizē, norādot, ka reģistrēti deviņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 22 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 26 nodarījumi pret īpašumu. Tāpat aizvadītajā diennaktī notikuši astoņi ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no tiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs vadītāji. Noformēti 58 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 16 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – tālākajā notikumu izklāstā.

Vakar pulksten 11:20 Alūksnē, Pils ielas stāvlaukumā, nenoskaidrots vadītājs, vadot nenoskaidrotu automašīnu, izraisīja sadursmi ar 1991.gadā dzimušā vīrieša automašīnu „BMW”, kura bija novietota stāvēšanai, un no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot par notikušo likuma noteiktajā kārtībā. Ceļu satiksmes negadījumā nebija cietušo, bojāts transportlīdzeklis. Uzsākta administratīvā lietvedība.

Savukārt pulksten 22:01 konstatēts, ka Valmierā, Cēsu ielā 24, pie kāpņu telpas visu dienu stāvēja pamests bērnu divritenis. Velosipēds nogādāts Valmieras policijas iecirknī.

Vēl vakar pulksten 17:17 Rūjienā, Rīgas ielā, nozagts velosipēds „Dema Pegasa”. Policija noskaidro notikušā apstākļus uz zaudējumus. Uzsākts kriminālprocess.

15.maijā pulksten 23:23 Smiltenē, Dārza ielā, 1978.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu „Nissan” un nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebraucot nožogojuma barjerās. Cietušo nebija, bojāta automašīna un barjeras. Vīrietis transportlīdzekli vadīja, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā bija 2,20 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savukārt 16.maijā pulksten 2:36 Alūksnes novadā, Jaunalūksnes pagastā, nenoskaidrota persona, iespējams, aizdedzinājusi 1990.gadā dzimušā vīrieša automašīnu „Volvo”. Notikušā apstākļus un zaudējumus policija noskaidro. Uzsākts kriminālprocess.