Ziņas

Sabiedrība

Aizdedzies Vidzemes Olimpiskā centra jumts

Ilustratīvs foto.Foto: no visit.valmiera.lv

Aizdedzies Vidzemes Olimpiskā centra jumts, aģentūru LETA informēja Vidzemes reģiona brigādes komandieris Jānis Skrastiņš.

Uz jumta aptuveni septiņu kvadrātmetru apmērā notikusi degšana/gruzdēšana. Uguns, iespējams, izcēlusies uz no jumta veiktajiem remontdarbiem. Šobrīd notiek ugunsgrēka likvidācija.

Kā aģentūru LETA informēja Vidzemes Olimpiskā centra valdes priekšsēdētājs Artis Jansons, to, kas uz jumta izcēlies, nevarētu saukt par ugunsgrēku, bet par sadūmojumu jumta stūrī.

“Celtniecības uzņēmums veica jumta remontdarbus, kausēja uz jumta nepieciešamo materiālu, bijusi neuzmanība un izcēlies uguns. Taču strādniekiem pašiem bijusi ugunsdzēsības iekārta līdzi un viss ticis lokalizēts. Izdegums ir minimāls,” atklāja Jansons.

Valdes priekšsēdētājs informēja, ka jumts ir apdrošināts. Domājams, ka jau nākamajā nedēļā viss jau būs novērsts un gruzdošā vieta vairs nebūs pat redzama.

Kā aģentūru LETA informēja Skrastiņš, pēc plkst.16 ugunsgrēku izdevies likvidēt.

Šonedēļ Vidzemes olimpiskajā centrā trenējas gan Latvijas vīriešu basketbola, gan handbola izlase, gatavojoties nozīmīgām sacensībām.