Ziņas

Kriminālziņas

Aizbrauc no notikuma vietas, par negadījumu neziņojot policijai

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 71 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti 13 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 18 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 13 nodarījumi pret īpašumu, kā arī 10 ceļu satiksmes negadījumi. Trijos no negadījumiem saņemta informācija par trijiem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies četri vadītāji. Noformēti 88 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 21 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

25.septembrī saņemta informācija, ka pulksten 18:23 Raunas novadā, Raunā, iespējams, ar velosipēdu no rampas kritis 2006.gadā dzimis zēns. Zēns ar smagām traumām tika nogādāts ārstniecības iestādē. 27.septembrī saņemta informācija, ka pulksten 13:50 jaunietis diemžēl miris no gūtajām traumām. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

26.septembrī pulksten 21:40 Madonas novadā, Lazdonas pagastā, autoceļa Krāslava – Preiļi – Madona, nenoskaidrots vadītājs, vadot nenoskaidrotu automašīnu, izraisīja sadursmi ar velosipēdu, kuru vadīja 1956.gadā dzimusi sieviete. Vadītājs no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot par negadījumu likuma noteiktajā kārtībā. Sieviete nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

27.septembrī pulksten 20:09 Gulbenē, pa Brīvības ielu, virzienā no Baloža ielas uz Zvaigžņu ielu, 1980.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volkswagen Golf” bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 3,07 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

27.septembrī pulksten 20:20 Valmierā, Rīgas ielā, 1998.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Peugeot”, izraisīja sadursmi ar 1961.gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu “Audi”. Vadītājs no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot par negadījumu likuma noteiktajā kārtībā. Pulksten 21:45 automašīna “Peugeot” atrasta Valmierā, Rīgas ielā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.