Ziņas

Sabiedrība

Ainažu apkārtnē jau trešo dienu meklē pazudušu personu

Ainažu apkārtnē jau trešo dienu tiek meklēta pazudusi persona un arī šodien tās atrašanā bruņotie spēki iesaistījuši aviācijas bāzes helikopteru, aģentūra LETA noskaidroja Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Valsts policijā 26.decembra vakarā tika saņemta informācija, ka Salacgrīvas novadā, Ainažu pagastā, no mājām izgājis un pazudis 1942.gadā dzimis vīrietis.

Jau vakar personas meklēšanā tika iesaistīts armijas helikopters.

IMG_4430 DSCN1004

Kā “Druvu” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse, tiek meklēts bezvēsts prombūtnē esošais Bruno Grāvīti, kurš šā gada 26.decembra rītā izgājis no savas dzīves vietas Salacgrīvas novada Ainažu pagastā, no mājām “Grāvīši”. Policijā informācija par bezvēsts prombūtni tika saņemta 26.decembra vakarā un nekavējoties tika sākti meklēšanas pasākumi. Vakar, 27.decembrī, meklēšanā iesaistīts arī Nacionālo bruņoto spēku helikopters, taču personu joprojām atrast nav izdevies. Pašlaik policijas rīcībā nav informācijas par vīrieša iespējamo atrašanās vietu, turklāt meklēšanas pasākumus apgrūtina fakts, ka vīrietis, iespējams, atrodas plašā meža masīva teritorijā, kā arī izvairās, bēg no cilvēkiem, automašīnām.

Pazušanas brīdī viņš bija ģērbies kā fotogrāfijā, kas uzņemta ziemā – gaišas krāsas virsjakā, melnās biksēs un gumijas zābakos.