Ziņas

Sports

Aicina pieteikties Latvijas jaunatnes olimpiādei

Lai arī Latvijā ziema joprojām nav atnākusi, gatavošanās ziemas sporta aktivitātēm tomēr notiek. Kā informē Latvijas olimpiskās komitejas (LOK) preses sekretāre Ilze Āķe – Vīksne, 9. un 10.februārī Ērgļos jau trīspadsmito reizi notiks Latvijas jaunatnes ziemas olimpiāde skolu grupā: “Tas ir vienīgais sporta pasākums Latvijā, kurā mūsu jaunā paaudze var izbaudīt olimpisko gaisotni un izprast olimpiskās tradīcijas.”

Cerot, ka ziema tomēr atnāks ar sniegu un salu, LOK aicina izglītības iestādes pieteikties līdzdalībai sacensībās. Komandu reģistrēšana notiks līdz 26.janvārim.

Pieteikuma veidlapa un visa informācija par sacensībām atrodama sporta sacensību aģentūras mājas lapā www.olimpiāde.lv; www.ssa.lv, vai, zvanot uz aģentūru pa telefonu 7519207.

“Šogad olimpiāde skolu grupā notiks ne tikai Ērgļos, bet arī Siguldā, kur jaunieši sacentīsies kamaniņu sportā. Sacensības notiks septiņos sporta veidos – jau minētajā kamaniņu sportā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, biatlonā, hokejā, snovbordā un slidošanā. Gadījumā, ja līdz 5.februārim sniega Ērgļos un Siguldā nebūs, par sacensību norisi tuvāku informāciju sniegs Latvijas jaunatnes ziemas olimpiādes organizācijas komiteja,” stāsta I. Āķe – Vīksne.