Ziņas

Sabiedrība

Aicina pieteikties dalībai “Baznīcu naktī”

Līdz 15.februārim iespējams pieteikties otrajai “Baznīcu naktij”, kas šogad norisināsies 5.jūnijā, liecina informācija Latvijas Romas Katoļu baznīcas mājaslapā.

Pasākumā aicināti piedalīties tradicionālo kristīgo konfesiju dievnami, kas atrodas ne vien Rīgā, bet arī ārpus tās. Elektroniskā pieteikuma anketa pieejama mājaslapā “www.baznicunakts.lv”.

Janvārī savu dalību “Baznīcu nakts” pasākumā jau pieteikušas 45 tradicionālo kristīgo konfesiju baznīcas gan no Rīgas, gan citām Latvijas pilsētām. Aktīvāk piesakās luterāņu un katoļu draudzes, saņemti pieteikumi arī no baptistu un metodistu draudzēm. Piedalīties aicinātas arī pareizticīgo baznīcas.

Pašlaik apkopotie pieteikumi liecina, ka “Baznīcu nakts” šogad norisināsies Alojā, Apē, Dobelē, Dundagā, Ērgļos, Jelgavā, Ģipkā, Kabilē, Klosterē, Līgatnē, Ogrē, Pāvilostā, Rīgā, Saulkrastos, Skrīveros un Valmierā.

Līdz šim dalību “Baznīcu naktī” apstiprinājuši arī divi klosteri – Māsu kalpoņu klosteris Rīgā un Betānijas dominikāņu māsu klosteris Mārupē.

LETA