Ziņas

Redzeslokā

Aicina piepildīt labdarības pakas

 

10.novembrī no plkst.10 līdz 21 “Rimi” veikalā Cēsīs un lielākajās Latvijas pilsētās norisināsies labdarības akcija, aicinot piepildīt pārtikas paku.

Produkti, kas tiks ziedoti, nonāks kādā trūkumu piedzīvojušā ģimenē ar bērniem, kā arī pie pensionāriem vai invalīdiem ar ienākumiem zem iztikas minimuma. Pārtikas pakā ieteicams likt produktus ar ilgu derīguma termiņu, piemēram, miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, rīsus, margarīnu, sauso buljonu vai zirņus. Tāpat mazākie pārtikas paku saņēmēji priecāsies par kādu gardumu ar ilgu uzglabāšanas termiņu.

Akciju organizē pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” un veikalu tīkls “Rimi Latvia”.

“Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” palīdz Latvijas ģimenēm ar bērniem, senioriem un invalīdiem, kuri dažādu apstākļu dēļ ir nonākuši trūkumā, taču nekādus sociālos pabalstus nesaņem. Ikdienā pārtikas pakas tiek komplektētas no uzņēmumu ziedojumiem un ziedojumu kastītēs savāktajiem līdzekļiem. Savukārt divreiz gadā ikviens Latvijas iedzīvotājs var tieši iesaistīties un līdzās saviem ikdienas pirkumiem ar pārtikas paku palīdzēt līdzcilvēkiem, kuriem ikdienā trūkst pārtikas,” saka pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” vadītāja Agita Kraukle.

Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” organizē dažāda veida palīdzību ģimenēm, kuras dažādu apstākļu dēļ nonākušas trūkumā. Jau ilgstošs pārtikas bankas atbalstītājs un partneris ir lielveikalu tīkls “Rimi”.