Ziņas

Sabiedrība

Aicina piedalīties konkursā par ES struktūrfondeim Vidzemē

Ikviens tiek aicināts piedalīties Vidzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra izsludinātā konkursa „ES struktūrfondi Vidzemē” 4.kārtā. Kā norāda konkursa rīkotāji, atbildes uz šīs kārtas jautājumiem var iesūtīt vēl divas nedēļas.

Katru mēnesi starp tiem konkursa dalībniekiem, kas iesūtījuši pareizas atbildes uz konkursa jautājumiem tiek izlozēti trīs laimīgie, kuri īpašumā saņem veicināšanas balvas no Vidzemes plānošanas reģiona.

Vidzemes plānošanas reģiona ES fondu informācijas centra tehniskās palīdzības projekta sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Āboliņa norāda, ka dalība konkursā ne tikai paplašina konkursantu zināšanas par to, kur reģionā veiksmīgi ieguldīti ES struktūrfondu līdzekļi, bet arī, meklējot pareizās atbildes, tiek apzināti produkti un pakalpojumi, par kuriem līdz šim konkursanti nav zinājuši. Turklāt produkti attīstīti, ieguldot struktūrfondu līdzekļus. Tādējādi, piedaloties konkursā, tiek gūta gan praktiski noderīga informācija ikdienai, gan arī konkursanti tiek mudināti smelties idejas savai attīstībai un, kas zina – varbūt drīzumā arī kāds no konkursa dalībniekiem izmēģinās veiksmi ES struktūrfondu piesaistē, lai attīstītu savu sen lolotu sapni.

Sagatavojusi Anda Dzenža