Ziņas

Kriminālziņas

Aicina informēt par agresīviem autovadītājiem

Sākoties vasaras sezonai, arvien aktīvāki kļūst tie autovadītāji, kuri koplietošanas autoceļus izmanto kā auto trases, tādējādi apdraudot savu un it īpaši citu satiksmes dalībnieku dzīvību un veselību.

valsts policijas Vidzemes reģionālā pārvalde aicina ikvienu iedzīvotāju iesaistīties centienos radīt drošu ceļu satiksmi, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse.

Ja iedzīvotājs ir liecinieks nelikumīgām dragreisa sacensībām vai viņa rīcībā ir informācija par to, kur tādas notiek vai tiek plānotas, policija lūdz ziņot policijai pa tālruni 110. Ja ir informācija par kādu transportlīdzekļa vadītāju, kurš regulāri ar savu agresīvo braukšanu apdraud citus, tiek lūgts nofilmēt un atsūtīt videomateriālu policijai uz e-pasta adresi “vidzemespolicija@gmail.com”.

Vienlaikus e-pastā tiek lūgts norādīt notikušā laiku, vietu, automašīnas numuru un savu kontaktinformāciju, lai nepieciešamības gadījumā ir iespēja sazināties. Tāpat par šādiem pārkāpējiem informāciju var nodot arī, personīgi vēršoties policijas iecirknī vai rakstot iesniegumu.