Ziņas

Kriminālziņas

Aicina atsaukties aculieciniekus zādzībām Gaujienā un Grundzālē

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 80 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti septiņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 23 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 20 nodarījumi pret īpašumu, kā arī reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi. Divos no negadījumiem saņemta informācija par sešiem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies četri vadītāji. Noformēti 113 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 53 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Saņemta informācija, ka 8.augustā pulksten 8:49 Apes novadā, Gaujienā, brīvi piekļūstot, nenoskaidrotos apstākļos nozagta piekabe – kravas kaste “Eduard”. Materiālie zaudējumi sasniedz 1900 eiro apmēru. Policija lūdz atsaukties notikušā aculieciniekus vai arī sniegt jebkāda veida informāciju, kas sekmētu piekabes atrašanu, zvanot pa tālruni 110.

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija arī par zādzību Smiltenes novadā, Grundzāles pagastā, kur no 2.jūlija līdz 9.augustam no bišu stropiem tika nozagti 48 rāmji ar medu. Arī šajā gadījumā policija lūdz atsaukties aculieciniekus, kā arī ziņot par aizdomīgā personām, kuras pēkšņi šajā apkaimē sākušas pārdot medu lielos apjomos.

Savukārt Gulbenes novadā, Lejasciema pagastā, Lejasciemā, vakar 1992.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Audi” bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, turklāt vēl arī būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 2,34 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

9.augustā pulksten 16:17 Gulbenes novadā, Lizuma pagastā, autoceļa Cesvaine – Velēna, 1991.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen”, neizvēlējās drošu braukšanas distanci, kā arī atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā vadītājs uzbrauca priekšā braucošajam greideram. Ceļu satiksmes negadījumā netika saņemta informācija par cietušajiem, bojātas automašīnas. Policija noskaidro notikušā apstākļus.