Ziņas

Ar ovācijām skatītāji novērtē izrādi “Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās” visā Latvijā

Cēsīs  izrādi varēs redzēt  18.augustā 17.00 Cēsu Pils parka estrādē.

Režisors – Valdis Lūriņš

Lomās – Mārtiņš Egliens, Ieva Sutugova, Mārtiņš Brūveris, Inita Sondore  vai Ginta Krievkalna, Rolands Beķeris, Marģers Eglinskis .

Tkko kā notikušajās izrādēs Jelgavā, Tukumā, Kuldīgā un Madonā skatītāji ar stāvovācijām juta līdzi  ČIKĀGAS PIECĪŠU uzvedumam. Un tā tas notiek visās pilsētās, kad aplausi ir nemitējuši stāties jau vairāk kā minūti, Alberta Legzdiņa lomas atveidotājam Mārtiņam Eglienam ir jāklusina skatītāji, lai varētu turpināt izrādi. Ir ļoti liels prieks un gandarījums visiem izrādes dalībniekiem un ,protams, pašiem skatītājiem. Tas ir liels notikums un emocionāls baudījums, pateicoties ČIKĀGAS PIECĪŠU skaistajām dziesmām un muzikālo aktieru, dziedātāju talantīgajam izpildījumam.

“Čikāgas piecīši – Leģendu atgriešanās” ir muzikāla vīzija izrādē, kurā populāri aktieri un dziedātāji ar sirsnību un lielu pietāti rāda to kādi bija un kādi nebija“Čikāgas piecīši. Izrādes pamatā ir Alberta Legzdiņa atmiņu stāstījumi no grāmatas “Čikāgas piecīšu piedzīvojumi” un “Čikāgas piecīšu” populārākas dziesmas.

Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīze kasēs. Cena: 8.-, 10.-, 12.-, 15.- , EUR.  Bērniem biļetes nav nepieciešamas, ja netiek aizņemta atsevišķa sēdvieta.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *