Ziņas

Sabiedrība

8. marts – skaista žesta diena

Lai šodien ziedu netrūkst! 8. marts ir diena, kuru atzīmē, un vīrieši šajā dienā neaizmirst ne kolēģes, ne savas dzīves svarīgākās un mīļākās sievietes.Foto: Marta Martinsone

Šodien sievietes var justies īpašāk, jo noteikti būs kāds vīrietis, kurš apsveiks Starptautiskajā sieviešu dienā.  Šo dienu atzīmē ne tikai ģimenēs, bet arī darba kolektīvos. SIA “Tīrības nams” vadītājs Gvido Sabulis “Druvai” norāda, ka 8.marts kolektīvā nepaiet bez ievērības un vienmēr tiek padomāts, lai dāmas tiktu apsveiktas ar kādu ziedu.


“Mūsu kolektīvā sieviešu ir daudz, ja ikdienā ne vienmēr varam pateikt paldies vai izrādīt īpašu uzmanību, tad 8. marts noteikti ir diena, kad kolēģes apsveicam un iedodam pa bučai. Tāpat padomājam par kādu īpašāku pārsteigumu,” saka G. Sabulis, bilstot, ka bez sievietēm dzīvē nekur.

AS “CATA” izpilddirektors Andris Malkavs atminas padomju gadus, kad Starptautiskā sieviešu diena kolektīvos tika svinēta ar lielu vērienu. Viņš bilst, ka toreiz dāmām kantoros tika sadāvināts tik daudz ziedu, ka tos nelika vāzēs, bet spaiņos.

Pilnu tekstu lasiet laikraksta “Druva” šīs dienas – 8. marta – numurā.