Ziņas

Kriminālziņas

2,37 promiļu reibumā nobrauc no ceļa

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 30.novembra līdz 3.decembrim, saņemta informācija par 153 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 23 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 40 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 18 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajās dienās Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 22 ceļu satiksmes negadījumi, kur četros no gadījumiem ir septiņi cietušie. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies pieci vadītāji. Noformēti 200 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 81 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

1.decembrī pulksten 12:40 Gulbenes novadā, autoceļa Druviena – Lizums 1.kilometrā, automašīnas “Mazda” vadītāja nepalaida pa galveno ceļu braucošo “Audi”, kā rezultātā notika sadursme. Pēc notikušā “Audi” vadītāja vērsās pēc medicīniskās palīdzības. Policija skaidro notikušo.

1.decembrī pulksten 13:00 Limbažu novadā, autoceļa Kalnāres-Viļķene-Šķirstiņi 10.kilometrā, automašīnas “Volvo” vadītāja nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī un apgāzās. Pēc notikušā sieviete vērsusies pēc medicīniskās palīdzības. Policija skaidro notikušo.

1.decembrī pulksten 22:00 Limbažu novadā, autoceļa Alkšņi – Lēdurga – Ausmas – Mārstagi 22.kilometrā, automašīnas “Audi” vadītājs, būdams alkohola reibumā, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Vīrietim tika konstatēts 2,37 promiļu reibums, kā arī automašīnā pārvadāta medību bise, tādejādi pārkāpjot ieroču nēsāšanas noteikumus. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

2.decembrī pulksten 13:09 Strenču novadā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža 134.kilometrā, automašīnas “Renault” vadītāja neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā cieta automašīnas vadītāja un divi pasažieri. Policija skaidro notikušo.

2.decembrī pulksten 17:50 Pārgaujas novadā, autoceļa Umurga – Cēsīs – Līvi 28.kilometrā, automašīnas “Chevrolet” vadītājs netika galā ar tās vadību, kā rezultātā izslīdēja no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta transportlīdzekļa vadītājs un pasažieris, kuri nogādāti medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušo.

Aizvadītājās brīvdienās reģistrēti vairāki gadījumi, kad autovadītāji pārkāpuši ceļu satiksmes noteikumus, sēžoties pie stūres lielā alkohola reibumā. 1.decembrī Burtnieku novadā “VW Golf” vadītājs piedalījās ceļu satiksmē būdams 2,38 promiļu reibumā, savukārt Madonas novadā “Volvo” vadītājam konstatētas 1,3 promiles. 2.decembrī Limbažu novadā “Opel” vadītājs braucis bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un būdams 2,46 promiļu reibumā. Visiem vadītājiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.