Ziņas

Kriminālziņas

No traktoriem nozog degvielu

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 70 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti astoņi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 18 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 15 nodarījumi pret īpašumu, kā arī pieci ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies astoņi vadītāji. Noformēti 83 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 31 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

28.augustā saņemta informācija, ka no 25.augusta pulksten 17 līdz 28.augusta pulksten 7:13 Priekuļu novadā, Priekuļu pagastā, atlaužot degvielas tvertnes piekaramo atslēgu traktoram “Caterpillar”, nozagti 171 litrs dīzeļdegvielas, kā arī traktoram “Volvo” nozagti 102 litri dīzeļdegvielas. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

28.augustā pulksten 13:52 Gulbenē, pa O. Kalpaka ielu, 1990.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Audi 80”, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 2,63 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

28.augustā saņemta informācija, ka pulksten 19:10 Amatas novadā, Drabešu pagastā, Ieriķos, centra virzienā aizbrauci 1962.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu “Chrysler”, kurš ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus. Izbraucot policijas norīkojumam, konstatēts, ka 1962.gadā dzimušais vīrietis pulksten 19:50 vadīja transportlīdzekli bez jebkāda veida vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 2,09 promiles. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.