Ziņas

Sabiedrība

Ugunsdzēsējiem brīvdienās darba nav trūcis

Aizvadītajās brīvdienās, no 27.augusta plkst. 6.30 līdz 29.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 74 izsaukumus – 38 uz ugunsgrēku dzēšanu un 29 uz glābšanas darbiem, savukārt septiņi no izsaukumiem bija maldinoši.

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa informē plašāk par reģistrētajiem notikumiem Vidzemē.

27.augustā plkst. 12.10 tika saņemts izsaukums uz Rubenes ielu Valmierā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas 2. stāva balkonā dega sadzīves mantas 1 m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 12.25.

Sestdien plkst. 15.36 tika saņemts izsaukums uz Pārgaujas ielu Valmierā, kur dega vieglā automašīna. Ugunsdzēsēji – glābēji, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka deg vieglās automašīnas dzinēja nodalījums 1m² lielā platībā. Ugunsgrēks tika nodzēsts un atvienota automašīnas gāzes iekārta. Darbus ugunsdzēsēji – glābēji pabeidza plkst.15.57.

Sestdien plkst. 15.57 tika saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Launkalnes pagastu, kur uz lauka dega kombains. Plkst. 16.07 ugunsgrēks tika likvidēts.

Sestdien tika saņemts izsaukums arī uz Ābeļu ielu Gulbenē. Ugunsdzēsēji, ierodoties notika vietā konstatēja, ka trīsstāvu mājas otrā stāva dzīvoklī piededzis ēdiens 0,1m2 platībā un radies piedūmojums. Glābēji darbus pabeidza plkst. 16.45.

Sestdien plkst. 19.45 tika saņemts izsaukums uz Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastu, kur dega neapsaimniekota degvielas uzpildes stacija. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka četru metru attālumā no ēkas dega atkritumu kaudze trīs kvadrātmetru lielā platībā. Ugunsdzēsēji glābēji darbus pabeidza plkst. 20.17.

Svētdien plkst. 12.32 tika saņemts izsaukums uz Rūpniecības ielu Madonā, kur no aizslēgtas garāžas nāk dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji – glābēji konstatēja, ka dega garāžas jumts 2m² platībā. Glābēji ugunsgrēku nodzēsa plkst. 13.25.

Svētdien plkst. 15.16 tika saņemts izsaukums uz Beverīnas novada Kauguru pagastu, kur dega sausā zāle 30m² platībā. Glābēji ugunsgrēku nodzēsa plkst. 15.27.

Savukārt plkst. 16.36 tika saņemts izsaukums uz Valkas novada Valkas pagastu, kur dega pļava. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg labības lauks un rugāji 17 hektāru lielā platībā. Glābēji ugunsgrēku likvidēja plkst. 17.52.