Ziņas

Sports

Pārved medaļas

Cīņu sporta klubs “Ferrum” turpina aktīvi startēt sacensībās gan Latvijā, gan Igaunijā. Kaimiņvalsts turnīra “Nublust Nabik” ceturtajā posmā no Latvijas piedalījās ne tikai “Ferrum” , bet arī Gulbenes brīvās cīņas klubs. Cēsu kluba pārstāvji, lai arī kopvērtējumā nav starp labākajiem, šajā posmā rādīja atzīstamu sniegumu. No septiņiem startējušajiem seši atgriezās mājup ar godalgām. Savā grupā uzvaras svinēja Reinis Strods un Samanta Timpa, pie sudraba godalgām tika Ralfs Lūkins un Ralfs Milherts, bet bronzu izcīnīja Rainers Lūkins un Mārtiņš Megris. Toms Krieviņš ierindojās 7.vietā.

“Ferrum” cīkstoņi piedalījās arī starptautiskajā Paula Budovska 20. piemiņas turnīrā, ko rīkoja Latvijas Centrālais cīņas klubs (LCCK). P. Budovskis 1936. gada Berlīnes olimpiskajās spēlēs izcīnīja 5. vietu. Pēc 2.pasaules kara ilgus gadus strādāja par Latvijas izlases vecāko treneri grieķu – romiešu cīņā, bijis LCCK dibinājis un ilggadējs prezidents.

Sacensībās, kas notika Rīgas vieglatlētikas manēžā, piedalījās 215 cīkstoņi no 6 valstīm. Jāatzīmē, ka valsts himnu sacensību atklāšanā izpildīja kluba “Ferrum” cīkstone Nikola Ance Salmiņa.

Cēsu klubu sacensībās pārstāvēja astoņi cīkstoņi. Uzvaras savās grupās izcīnīja Ralfs Lūkins, S. Timpa un N. Salmiņa, bet bronzas medaļas – M. Megris un R. Strods.