Ziņas

Sports

11.reizi norisināsies velobrauciens “Apkārt Piebalgas ezeriem”

Vecpiebalgā jau 11.gadu pēc kārtas 7.maijā norisināsies velobrauciens “Apkārt Piebalgas ezeriem”, aģentūru LETA informēja biedrības Sporta klubs “SportLat” pārstāvis Jānis Dreiškins.

Dalībniekiem būs iespēja ar riteni apbraukt apkārt Inesim un Alaukstam, kā arī gar Gaujas un Ogres upēm to augštecēs. Pasākums ir piemērots visai ģimenei. Šogad starts leģendārajam braucienam notiks pie Vecpiebalgas vidusskolas un trases virziens būs pretējs tam, kāds ir bijis iepriekšējos gadus.

Plkst.12.30 uz starta līnijas stāsies garākās distances dalībnieki, kuriem būs jāpieveic 50 kilometru (km) gara maratona distance, pēc 20 minūtēm startēs 35 km pusmaratona dalībnieki. Arī bērni varēs noskaidrot ātrākos riteņbraucējus daudz īsākās distancēs (no 300 līdz 800 metriem). Finišā katrs bērns saņems piemiņas medaļu, kā arī visiem dalībniekiem būs iespēja baudīt kopīgu putru, savukārt sacensību nobeigumā norisināsies uzvarētāju apbalvošana, kur ātrākos dalībniekus apbalvos ar organizatoru sarūpētām balvām.

Sacensību laikā notiks arī komandu cīņas gan maratona, gan pusmaratona ieskaitēs. Komandas dalībnieku maksimālais skaits ir septiņi cilvēki. Komandu sastāvi jāpiesaka, nosūtot oficiālu pieteikumu uz e-pasta adresi “sportlat@sportlat.lv”. Pieteikties sacensībām iespējams “SportLat” birojā Rīgā, Ganību dambī 25 D, kā arī mājaslapā “www.sportlat.lv”.

Sacensības organizē sporta pasākumu rīkotājs Biedrība Sporta klubs “SportLat” sadarbībā ar Vecpiebalgas novada pašvaldību.