Ziņas

Sports

1000. medaļa tuvojas

Vēl nepieciešami 11 goda pjedestāli,    tad sporta klubs “Ašais” savā sportiskajā vēsturē varēs izdarīt spožu ierakstu –  tūkstošā medaļa! Uzskaitījumu veic kopš kluba dibināšanas 2010.gadā, un droši vien maģiskais skaitlis būtu sasniegts, ja vien nebūtu pandēmijas radītā pauze, kad sacensības nenotika.

Kluba treneris Austris Āboliņš pārliecināts, ka slieksni izdosies sasniegt šoruden, jo vēl plānā vairākas sacensības. Nedēļas nogalē būs starti “Smiltenes apļos”, tad Latvijas čempionāts rudens krosā, vēl kādas sacensības, tad kluba    “saldais ēdiens” – trīs dienu sacensības Sāremā.

Aizvadītās vasaras pēdējās godalgas izcīnītas Gulbenes apļu skrējienā. Treneris stāsta, ka tā bija iespēja kluba jaunajiem skrējējiem, kuri sevi parādīja godam, visi tiekot pie medaļām. Teodors Godiņš bija pārliecinoši ātrākais jaunietis 6 km distancē, bet tūlīt aiz viņa Roberts Cercins, kurš atsācis skriet pēc augšanas izraisītām ķibelēm. No meitenēm sudrabu izcīnīja Luīze Rajecka, bet pie bronzas medaļām tika Egija Mihailova un Dārta Cipule.

12.oktobrī Āraišos ieplānots Latvijas čempionāts krosā skolēniem, to organizē “Stirnu buka” rīkotājs Rimants Liepiņš sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību, bet klubs “Ašais” apņēmies gādāt par trasēm. Katras vecuma grupas četri labākie pārstāvēs Latviju Baltijas čempionātā, kas notiks 30.oktobrī Klaipēdā (Lietuva). Arī šajās sacensībās startēs “Ašie”, cerot gan uz medaļām, gan iespēju nokļūt uz Baltijas čempionātu.

Var atgādināt, ka 900. medaļu klubam pērn atnesa Roberts Glazers, sacensībās Tartu jūdzes skrējienā izcīnot otro vietu. Jā- atzīmē, ka viņa kontā arī kluba 600. un arī 800.medaļa. Kā viņa šī rudens pēdējo nozīmīgo panākumu var minēt teicamo startu Norvēģijā, Oslo, maratona “10 for Grete” skrējienā, kurā 2056 dalībnieku konkurencē Robertam augstā 13. vieta visu dalībnieku vidū, turklāt zaudēts vien elites grupas skrējējiem un izcīnīta pārliecinoša uzvara vecuma grupā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *