Ziņas

Sabiedrība

„100 darbi Latvijai” vēstneši šī gada ceļojumu noslēdz Jaunpiebalgā

Vasara tuvojas izskaņai un noslēdzas arī vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstnešu ceļojums pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem. Šo sestdien, 12.augustā, viņi vēl ieradīsies Jaunpiebalgas novada svētkos “Izvēlies Piebalgu!”, kur laikā no plkst.10 līdz 13 informēs par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvās asināt prātu vides jautājumos. Zinošākie un attapīgākie balvā saņems īpašu sēklu paciņu un piedalīsies izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu četrām personām, – tā informē „100 darbi Latvijai” koordinatore Līga Ivanova.

Viņa paskaidro: “Ar mērķi padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un Latviju, saņemtās sēklas jāiesēj puķu kastē, dārzā, pagalmā, ceļmalā, vai kādā citā tām piemērotā vietā. Lai piedalītos izlozē par jūras ceļojumu, līdz 19. augustam iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv jāpiereģistrē sēklu paciņas numurs. Laimīgais uzvarētājs tiks paziņots 21. augustā.”

Šajā pavasarī un vasarā „100 darbi Latvijai” vēstneši jau viesojās Kocēnos, Līgatnē, Amatas novada Skujenē, Saulkrastos, Valkā, Balvos, Priekuļos, Raunā, Limbažos, un paredzēts, ka ceļojums pa novadu svētkiem turpināsies arī nākamgad. Uzvarētājs tiek izlozēts pēc katriem svētkiem un saņem jūras ceļojumu četrām personām.

Vides iniciatīvu „100 darbi Latvijai” īsteno SIA „ZAAO”. Tā aicina ikvienu ceļā uz mūsu valsts pastāvēšanas simtgadi atstāt pēdas aiz sevis, paveicot kādu skaistu vides labiekārtošanas, izdaiļošanas vai izglītības darbu. Par visiem labajiem vides darbiem var uzzināt un savu darbu var pieteikt projekta mājas lapā www.100darbilatvijai.lv.